I ri Rrefimi i nje poeti analfabet Shiko më të madhe

Rrefimi i nje poeti analfabet

Luan Xhuli A-004276

Libër i ri

100 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

NERAIDA
Fletët152
ISBN9789928227461

600 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në vend të prologut…

 

Të numëroj, di si i huaj.

Të flas, si të jem pa atdhe.

Të këndoj, si i afërm me gjinkallat.

Nervoz, si i ikur nga çmendina.

Mendimin dhe trurin i kam akoma nga fshati ku linda…!

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët152
ISBN9789928227461
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë