I ri The sun and her flowers Shiko më të madhe

The sun and her flowers

Rupi Kaur BZ0073

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Autorja bestseller e The New York Times, Rupi Kaur, “Milk and honey”, vjen me vëllimin e dytë me poezi; një udhëtim vibrues dhe shërues për rritjen dhe shërimin. Libri është i ndarë në pesë kapituj, dhe shoqërohet me ilustrimet e vetë autores. Ky është një libër i dedikuar për dashurinë, në të gjitha format e saj.

Më shumë detaje

42 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
Fletët254
ISBN9789951721530

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Kjo, asht receta e jetës

m’tha nana sa më mbante në krah

kur lotoja

mendo për ato lulet

që mbjell në kopsht për çdo vit

ato do të mësojnë që edhe njerëzit

gjithashtu duhet të fishken

bien

rrënjëzojnë

lindin

që të lulëzojnë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët254
ISBN9789951721530
Titulli origjinalThe sun and her flowers
V. Bot2018
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatbardha Statovci