I ri Për në jug të gjërave kjo hartë virgjine shpalosur dheut gati të çelë botë Shiko më të madhe

Per ne jug te gjerave kjo harte virgjine shpalosur dheut gati te cele bote

Krenar Zejno ZEN0058

Libër i ri

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Zenit
ISBN9789928113733

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Fragment nga libri

Mos më shihni vrimëzat nëpër gjethet e plagosura

Është larva e krimbit të dëlirë që po end në profan

Boshin hapësirë ku bren të shtrijë mëndafshin e tij

E nën këtë birë qiell do të merremi vesh për diellin që e kemi bashkë

Ashtu si rrezet i janë mirënjohës Plagës që i lejon të shkojnë matanë

Dhe ndryjnë t'ia ndihin shkumën të ndehet pëlhurë

Ndërsa frushkujt shtjellojnë dritë prej imazhi pagan

Me një Endës plagësh dhe shumë e shumë Mëshirë

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe64
ISBN9789928113733
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë