Antologjia e poezise arabe dhe persiane Shiko më të madhe

Antologjia e poezise arabe dhe persiane

Grup autorësh BXH0007

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Antologjia e poezisë arabe vjen si një përpjekje e çmuar në kohët tona e poetit dhe përkthyesit Maksim Rakipaj. Në këtë botim janë përfshirë poetë si Hamda Khamis, Ahmet Al Shahaëi, Fatima Na'ut dhe Zhabiya Khamis

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UEGEN
ISBN9789928032461

1 500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe233
ISBN9789928032461
RedaktoriXhevahir Lleshi
V. Bot2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMaksim Rakipaj