Cmim i reduktuar! Vepra I Shiko më të madhe

Vepra I

Fan Noli BD0435

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në vëllimin Vepra I përfshihen: Albumi 1, Albumi 2, Poezitë e para dhe parafrazat e fundit, Prozë poetike, Israilitë dhe filistinë, si dhe Rubairat.

Më shumë detaje

47 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
Fletët352
ISBN9789992750391

595 Lekë

-15%

700 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Vepra 1 me Autor Fan S. Nolin përfshin: Albumi 1, Albumi 2, Poezitë e para dhe parafrazat e fundit, Prozë poetike, Israilitë dhe filistinë, si dhe Rubairat. Zgjedhur dhe përgatitur nga Prof. Nasho Jorgaqi.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët352
ISBN9789992750391
V. Bot2003
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë
VendodhjeTirane