I ri Cmim i reduktuar! Milk and Honey Shiko më të madhe

Milk and Honey

Rupi Kaur BZ0039

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Bestseller botëror absolut, pasi ka kryesuar përgjatë dy viteve të fundit të gjitha lsitat e platformave më të mëdha të botës në tregun e librit. Ajka e mendimit vjen përmes vargut; fjalë të lëndimit, dashnisë, thymjes dhe shërimit

36 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA
Fletët208
ISBN9789951721387

850 Lekë

-15%

1 000 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët208
ISBN9789951721387
V. Bot2017
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiFatbardha Statovci