Zgjimi i ushtarit nga vdekja fushore Shiko më të madhe

Zgjimi i ushtarit nga vdekja fushore

Shkëlqim Çela BTI0089

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër Proezia do t'ish zhanri im i parapëlqyer, por ngaqë ky zhanër nuk ekziston, unë bujt tranzit tek poezia.

Më shumë detaje

900 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Tirana Times
ISBN9789995684730

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Paskërka pllakosur paqja rreth e rrotull me ecje rastësore dhe pishtarë gramishtesh që netëve xixëllimtare nuk i ndez njeri, plumbat gjurmëlënës u bënë xixëllonja, pemët gjetherënëse seanca striptize, kallamishte rëre ndryjnë ca të fshehta, por fyej me to nuk do bëjë njeri.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
ISBN9789995684730
V. Bot2012
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç