Cmim i reduktuar! Lahuta e Malcis Shiko më të madhe

Lahuta e Malcis

Gjergj Fishta FRA0013

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ka shumë tekste të Lahuta e Malcis, por ata që duan të lexojnë botimin origjinal, ky është i vetmi. Botimet Françeskane sjellin botimin XVII i cili ka krijuar besimin e padiskutueshëm te lexuesi, jo vetëm për shkak të autenticitetit, por edhe për shkak të cilësisë dhe çmimit ekonomik

37 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Franceskane
Fletët600
ISBN9789995697334

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët600
ISBN9789995697334
V. Bot2013
VendodhjaShkodër
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18-vjeç
Numri i botimeveshtatëmbëdhjetë