Lulekuqe tetori Shiko më të madhe

Lulekuqe tetori

Sylvia Plath A-007234

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhe rraskapitem kur ju shoh të regëtini ashtu, të rrudhura dhe të kuqe krejt, si lëkura e një goje. Goja u gjakos, Të vogla buzë të përgjakura!

Më shumë detaje

997 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aleph
ISBN9789928411557

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Dhe rraskapitem kur ju shoh të regëtini ashtu,

 të rrudhura dhe të kuqe krejt, si lëkura e një goje.

Goja u gjakos,

Të vogla buzë të përgjakura!

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe101
ISBN9789928411557
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiArben Dedja, Suadela Balliu