Shume perralla me vinca, traktore, ekskavatore... Shiko më të madhe

Shume perralla me vinca, traktore, ekskavatore...

Grup autorësh A-003755

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Më lexon një përrallë? Po, por jo të gjatë. Që të qeshim bashkë e të qëndrojmë pranë. Të ëndërrojmë të dy, gjigantë me një sy. Më lexon një përrallë në shtratin e butë? Po, do të të lexoj, sa të të mbyllen sytë.

Më shumë detaje

15 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928003379

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Më tepër

Në brendësi gjeni:

Unë jam Dampi

Më i shpejti

Në errësirë

Kamioni Piter

Shokët

Shokët Ko dhe Va

Ekskavatori Bruno

Zjarri

Djali i madh

Piruni Poli

Super Dampi

Shtëpia mbi kodër

 

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe48
ISBN9789928003379
V. Bot2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë