Keshtjella e Perrallave Shiko më të madhe

Keshtjella e Perrallave

IA0044

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Na ishte një herë... një aventurë e gjatë, një ëndërr. Mirë se vini në këtë këshjellë magjike, për të zbuluar aventurat fantastike të princit Tristan.

Më shumë detaje

53 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928128379

2 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ndiqni udhëtimin e tij dhe zbuloni përmes të papriturash personazhe magjike: katallan të këqinj, shtriga ziliqare, princesha të bukura, buratin të pabindur e shumë të tjerë. Do të mundet vallë Tristani ta shpëtojë të dashurën e zemrës Marjana? Nëse je trim e hyn në kështjellë, atëherë do ta zbulosh edhe ti...

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe87
ISBN9789928128379
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibra
Grupmosha3 - 6 vjeç
Numri i botimeveI parë