Jakomini dhe fasulja magjike Shiko më të madhe

Jakomini dhe fasulja magjike

Grup autorësh JB0171

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një seri fantastike, e cila përmban 12 përralla klasike. Me iIlustrimet plot ngjyra, të realizuara me profesionalizëm dhe të treguara me mjeshtëri, kjo seri është konceptuar për fëmijët që sapo fillojnë të lexojnë.

894 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
ISBN978 9928 177 63 6

100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe16
ISBN978 9928 177 63 6
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë