Tre derrkucet Shiko më të madhe

Tre derrkucet

Grup autorësh JB0168

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një seri fantastike, e cila përmban 12 përralla klasike. Me iIlustrimet plot ngjyra, të realizuara me profesionalizëm dhe të treguara me mjeshtëri, kjo seri është konceptuar për fëmijët që sapo fillojnë të lexojnë.

9 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët16
ISBN978 9928 177 60 5

100 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët16
ISBN978 9928 177 60 5
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë