365 rrefenja para gjumit Libri i dyte Shiko më të madhe
Pjesë nga libri

365 rrefenja para gjumit Libri i dyte

Grup autorësh JB0094

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Mbërriti ora për të endërruar! Me këto 365 rrëfenja para gjumit do të njihni të gjitha kafshët, të cilat do të bëhen miqtë tuaj më të ngushtë: njihuni me aventurat e tyre plot emocion dhe përgatituni për të ndërmarrë një udhëtim në botën e ëndrrave. Në çdo faqe që do të shfletoni, në çdo stinë që do të shkoni, miqtë tuaj të dashur gjithmonë do ti takoni. Lexim dhe ëndrra të këndshme!

6 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët200
ISBN978 99956 41 498

1 800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët200
ISBN978 99956 41 498
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë