Cmim i reduktuar! Përralla franceze Shiko më të madhe

Përralla franceze

Grup autorësh PE0116

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përmbledhja me përralla franceze për lexuesin e vogël është një dritare e hapur në botën e letërsisë ndërkombëtare nëpërmjet përkthimit shumë të mirë të shkrimtarit të njohur Anton Papleka. Nëpërmjet përrallave të shkurtra, fëmijët pasurojnë fjalorin, njohin shumë personazhe dhe zhvillojnë imagjinatën mbi shumë dukuri të panjohura për ta. Ky libër është miratuar nga Bordi i leximeve jashtë klase, MASH.

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
Fletët136
ISBN9789992772530

213 Lekë

-15%

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët136
ISBN9789992772530
Titulli origjinalPegi
V. Bot2002
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiAndon Papleka