16 Përralla Klasike Shiko më të madhe

16 Përralla Klasike

Ilustrimet: Carlos Busquets Shqipëroi: Virgjil Muçi JB0021

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

16 përralla klasike të shoqëruara me audio, CD ku gjyshja me zërin e saj të ëmbël tregon 16 përrallat. Botimi "16 Përralla Klasike" përmban dymbëdhjetë përralla nga Vëllezërit Grim, tre përralla nga Andersen dhe një nga Charles Perrault. Përralla klasike të përzgjedhura me kujdes, të cilat nxisin imagjinatën dhe zhvillojnë fantazinë e fëmijëve.

99 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Aeditions
Fletët200
ISBN978 999 56 41 337

1 800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët200
ISBN978 999 56 41 337
Titulli origjinalAeditions
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë