Cmim i reduktuar! Njëmijë e një net, vëll. i tretë Shiko më të madhe

Njëmijë e një net, vëll. i tretë

Grup autorësh BCA003

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përrallat e mrekullueshme arabe, të përkthyera në shqip mjeshtërisht nga Mustafa Greblleshi, vijnë në tre vëllime nga shtëpia botuese Çabej

Më shumë detaje

24 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
Fletët260
ISBN9789992733431

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Vëllimi i tretë përmban përrallat:

Aladini dhe llampa magjike, Ago Aliu, tregtari nga Bagdati, Kali Magjik, Princ Ahmedi dhe perria Pari-Banu dhe Dy motrat ziliqare.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët260
ISBN9789992733431
Titulli origjinalÇabej
V. Bot2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveDytë
PërkthyesiMustafa Greblleshi