Cmim i reduktuar! Njëmijë e një net, vëll. i dytë Shiko më të madhe

Njëmijë e një net, vëll. i dytë

Grup autorësh BCA002

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përrallat e mrekullueshme arabe, të përkthyera në shqip mjeshtërisht nga Mustafa Greblleshi, vijnë në tre vëllime nga shtëpia botuese Çabej

Më shumë detaje

23 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
Fletët238
ISBN9789992733527

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Vëllimi i dytë përmban përrallat: Ali Babai dhe dyzet hajdutët, Tri mollët, Gruaja e masakruar dhe djaloshi, Nuredin Aliu dhe Badredin Hasani. Kurrizoja i vogël, Historia që rrëfeu rrobaqepësi, Historia e berberit dhe Historia e Abuhasan Ali Ebn Bekrit dhe Shemselniharit, favoritës së kalifit Harun-Al-Rashit.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët238
ISBN9789992733527
Titulli origjinalÇabej
V. Bot2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiMustafa Greblleshi