Cmim i reduktuar! Njëmijë e një net, vëll.1 Shiko më të madhe

Njëmijë e një net, vëll. i parë

Grup autorësh BCA001

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Përrallat e mrekullueshme arabe, të përkthyera në shqip mjeshtërisht nga Mustafa Greblleshi, vijnë në tre vëllime nga shtëpia botuese Çabej

Më shumë detaje

18 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Çabej
Fletët246
ISBN9789992733438

680 Lekë

-15%

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Vëllimi i parë përmban përrallat: Simbad Detari, Të tre Kalanderët, Gomari, kau dhe bujku, Tregtari dhe xhindi, Plaku dhe drenusha, Plaku dhe dy qentë e zinj, Historia e peshkatarit, Mbreti grek dhe mjeku, Duban Burri dhe papagalli, Veziri i ndëshkuar, Mbreti i ri i ishujve të zinj, Historia e Zybejdes dhe Historia e Aminës.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët246
ISBN9789992733438
Titulli origjinalÇabej
V. Bot2005
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
GrupmoshaMbi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveDytë
PërkthyesiMustafa Greblleshi