I ri Olivia dhe kukulla e saj Shiko më të madhe

Olivia dhe kukulla e saj

Ian Falconer PE0187

Libër i ri

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEGI
ISBN9789928248473

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe42
ISBN9789928248473
V. Bot2017
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAida Baro