Cmim i reduktuar! Pesë vitet e para Shiko më të madhe

Pese vitet e para

BED019

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Pesë vitet e para"është një ilustrim i plotë me pamje mahnitëse dhe të papërsëritshmega fotografja e mirë njohur Anne Geddes.

Më shumë detaje

38 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Edualba Press
Fletët95

600 Lekë

-50%

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

20 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ky ditar i veçantë ruan të gjitha kujtimet e çmuara të 5 viteve të para të fëmijës suaj.

Në një shëtitje që nga ditët para se vijë ne jetë deri te fillimi i shkollës, ky ditar shpalosh kujtime të rëndësishme të të gjithë rrugëtimit të pesë vieve të para të jetës. Ai do të mbetet përgjithmonë pjesë e thesarit të kujtimeve të fëmijërisë.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët95
V. Bot2011
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë