I ri Agjenti anglez Shiko më të madhe

Agjenti anglez

Daniel Silva BLV0057

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

“Agjenti anglez”, një vepër mjeshtërore e letërsisë së spiunazhit, nga Daniel Silva!. Sipas Daily Mail, “Gabriel Aloni është një ndërthurje e Xhejson Bornit dhe Xhejms Bondit”

Më shumë detaje

483 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Living
ISBN9789928216472

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Një princeshë e vrarë…

Një hesap i vjetër për t’u larë…

Një pjesëtare e rëndësishme e familjes mbretërore britanike vritet në një sulm me bombë. Shërbimet Sekrete Britanike i drejtohen të vetmit person, i cili mund ta gjejë vrasësin: agjentit legjendar, Gabriel Alon.

Në shënjestrën e Gabrielit është Ejmon Kuin, mjeshtër në prodhimin e bombave dhe vrasës me pagesë. Përkrah, Aloni ka ish-komandon dhe vrasësin me pagesë, Kristofer Keler, i cili i njeh mirë aktivitetet e Kuinit.

Por, Gabrieli ende nuk e ka kuptuar që ka të bëjë me një armik të vjetër, i cili dëshiron vdekjen e tij, më shumë se gjithçka tjetër. Shumë shpejt, ai do të kuptojë se edhe "vdekja" ka anët e saj të mira...

 

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe452
ISBN9789928216472
Titulli origjinalThe English Spy
V. Bot2018
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiErdi Ibro
RomanMister&Thriller