Djali që përvidhej nga dritarja dhe më hynte në shtrat Shiko më të madhe

Djali qe pervidhej nga dritarja dhe me hynte ne shtrat

Kirsty Moseley BOT0029

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Amber Uokeri dhe vëllai i saj pak më i madh në moshë, Xhejku, kanë një baba të dhunshëm. Një natë Liami, shoku i ngushtë i Xhejkut, i cili banon përballë tyre, e sheh Amberin duke qarë në dhomën e vet dhe hyn nga dritarja për ta qetësuar. Pas asaj nate, raporti midis Amberit dhe Liamit ndryshon.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928001221

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Ngadalë – ngadalë pafajësia dhe miqësia ia lenë vendin pritjes, keqkuptimeve dhe vrundujve. Liami kalon sa nga një vajzë te tjetra, ndërsa Amberi, ende e vrarë emocionalisht nga abuzimet e pësuara prej të atit, preferon të përqendrohet te mësimet, vallëzimi dhe shoqëria.

Por pasioni midis tyre rritet me vrull dhe raporti i tyre i bazuar më parë vetëm te miqësia ndryshon, ndizen shkëndijat e dashurisë dhe Amberi fillon ta shohë shokun e saj në një tjetër mënyrë. Po si do të reagojë Xhejku, i cili ka qenë gjithnjë supermbrojtës ndaj saj, kur të zbulojë se marrëdhëniet mes tyre po marrin tjetër udhë?

Ky libër, i cili ka bërë për vete miliona lexues dhe ka pasur një sukses të jashtëzakonshëm në Shtetet e Bashkuara, mbërriti më në fund edhe në Shqipëri.

Të dhëna

Faqe392
ISBN9789928001221
Titulli origjinalBota Shqiptare
Viti i Botimit2015
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
PërkthyesiIrena Dono