S’ka shprese Shiko më të madhe

S’ka shprese

Colleen Hoover MO0025

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Do të parapëlqenit të dinit të vërtetën, që ju thotë se për ju s'ka shpresë, apo të vazhdonit të besonit gënjeshtrat? Autorja bestseller Colleen Hoover rrëfen historinë magjepsëse të dy të rinjve me të kaluar të dhimbshme, që nisin një udhëtim pasionant dhe intrigues për të zbuluar kuptimin e jetës, dashurisë, besimit dhe, mbi të gjitha, fuqinë shëruese që vetëm e vërteta mund ta sjellë.

Më shumë detaje

67 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MORAVA
ISBN978-9928-169-26-6

900 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Sky, një nxënëse në vitin e fundit të shkollës së mesme, njihet me Dean Holder-in, një djalë me një reputacion të keq që rivalizon të sajin. Që nga takimi i tyre i parë, ai e tmerron dhe e pushton. Ka diçka tek ai që ndez kujtimet e së kaluarës së saj thellësisht të trazuar, të një periudhe kohore që ajo është përpjekur shumë për t'a varrosur. Megjithëse Sky është e vendosur për të qëndruar larg tij, ndjekja e palëkundur dhe buzëqeshja e tij enigmatike prishin mburojat e saj dhe intensiteti i lidhjes mes tyre rritet. Por Holderi misterioz ka kohë që mban sekrete gjithashtu dhe sapo ato zbulohen, Sky ndryshon përgjithmonë dhe aftësia e saj për të besuar mund të jetë viktimë e së vërtetës. Vetëm duke përballuar me guxim zbulimet e zymta, Sky dhe Holder shpresojnë të shërojnë plagët e tyre emocionale dhe të gjejnë një mënyrë për të jetuar dhe dashur pa kufij. Pashpresë është një roman që do t'ju lërë pafrymë, të magjepsur, dhe duke kujtuar vetë dashurinë tuaj të parë.

Të dhëna

Faqe364
ISBN978-9928-169-26-6
Viti i Botimit2013
VendodhjaTirane
Tipi i publikimitLibër
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiManiela Sota