I ri Miqesi e ndaluar Shiko më të madhe

Miqesi e ndaluar

Anne-Marie Conway A-005892

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Nga autorja e romanit “Vera e fluturave”, tashmë vjen historia e paharrueshme e një miqësie të re, e një tragjedie të tmerrshme dhe e një gënjeshtre të varrosur për vite të tëra.

Më shumë detaje

873 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Muza Botime
ISBN9789928457295

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

Lizi dhe Bija takohen gjatë pushimeve verore dhe mes tyre lind një shoqëri e sinqertë. Duke iu bërë bisht prindërve e duke eksploruar përreth, ditët e nxehta të verës po shkonin për bukuri. Por, ndërsa vajzat afrohen nga dita në ditë me njëra-tjetrën, pyetje të çuditshme fillojnë të lindin...

A është vërtet Lizi fëmijë i vetëm? Pse është zhdukur babai i Bisë? Dhe pse, teksa pushimeve u vjen fundi, vajzave u ndalohet të takohen sërish?

A mund t’i mbajë të gjitha këto përgjigje, një sekret i errët i së shkuarës?

A mund ta ndajë një natë fatale Lizin dhe Binë... përgjithmonë?

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe302
ISBN9789928457295
RedaktoriKlodiana Biraku
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiTea Metani
RomanMister&Thriller