Alfabeti A a Shiko më të madhe

Alfabeti A a

Grup autorësh A-003304

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Te gjitha shkronjat e aflabetit te shqipes jane te shtypura ne menyre cilesore dhe te pasqyruara ne shkronja dore dhe shtypi. Ky botim vjen per te gjithe femijet e parashkollorit dhe per nxenesin e klases se pare.

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

MediaPrint

500 Lekë

Share

21 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç