Numrat magjike Shiko më të madhe

Numrat magjike

Maliqe Jahmurataj A-002836

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri Numrat magjikë është libër ushtrimesh për nxënësit e klasës së parë.

Më shumë detaje

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
Fletët48
ISBN9789951693301

400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Libri në fjalë është në funksion të rezultateve të të nxënit si dhe zhvillimit të kompetencave të kurrikulës së re.

Libri përmban aktivitete mjaft atraktive dhe të përshtatshme për moshën e fëmijëve të cilëve u dedikohet.

Libri është krijuar në atë mënyrë që të jetë lehtë i pranueshëm për nxënësit pse jo edhe një material shtesë për mësimdhënësi.

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët48
ISBN9789951693301
V. Bot2018
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3 - 6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë