Eksploruesit e vegjel Shiko më të madhe

Eksploruesit e vegjel

Merita Shala, Majlinda Gjelaj A-002825

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

"Eksploruesit e vegjel", është libër per moshat 4-5 vjeç. Pjesa e madhe e libri ka fleta punuese, dhe si i tillë i ndihmon tej mase prindërit, edukatoret dhe vetë femijët qe te zhyten edhe më shumë në këtë libër dhe të mësojnë gjera të reja dhe mjaft me vlerë. Libri ka rreth 50 fleta pubne, projekte tematike, ide për prindërit dhe edukatoret.

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Magjia e librit
Fletët64
ISBN9789951693097

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

23 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Fletët64
ISBN9789951693097
V. Bot2016
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë