I ri Drejt Abetares Shiko më të madhe

Drejt Abetares

Grup autorësh A-002753

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri Drejt Abetares është i shoqëruar me ilustrime plot ngjyra, dizajn të bukur, vjersha dhe aktivitete argëtuese, me qëllim që alfabetin shqip ta mësoni me shumë lehtësi dhe dashuri."    

38 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Damo
Fletët98

250 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

24 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Fletët98
V. Bot2019
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë