I ri Cmim i reduktuar! Xhepi im i shkronjave dhe rrokjeve Shiko më të madhe

Xhepi im i shkronjave dhe rrokjeve

Grup autorësh BAO0468

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ne kete pako jane te gjitha shkronjat e gjuhes shqipe dhe kombinacionet ne rrokje. keto jane mjete dikaktike te nevojshme per zhvillimin e procesit mesimor per ciklin parashkollor

42 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ALBAS

468 Lekë

-15%

550 Lekë

Share

21 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Tipi i publikimitKatalog
Grupmosha3-6 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë