I ri Shiversi! Pirati qe kishte frike nga gjithcka.. Shiko më të madhe

Shiversi! Pirati qe kishte frike nga gjithcka..

Annabeth Bondor-Stone A-002528

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Keni për të qeshur, keni për të qarë dhe s'do keni më dëshirë të hani kërmij për gjithë jetën. Ndaj dhe vishni dimitë, ulni kapanxhat dhe bashkohuni me Shiversin në aventurën e tij të parë - ama vërtet të rrezikshme.

Më shumë detaje

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Argeta LMG
ISBN9789928192974

790 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Njihuni me Shiversin, piratin më të ndrojtur që ka lundruar ndonjëherë në të Shtatë Detrat. Bashkë me shoqen e tij të ngushtë, Margonë dhe Albin -Vndihmës-kapitenin e pare, peshkun e tij besnik (po, nuk e lexuat gabim!), Shiversi i hap luftë një kallamari gjigant, zbulon thesare të fshehura dhe bëhet pis me glasa nga një pëllumb për t'i shpëtuar prindërit e vet nga kthetrat e së keqes (Po... së KEQES)

 

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe192
ISBN9789928192974
Viti i Botimit2019
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 10 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiEdion Petriti