Trupi i njeriut Shiko më të madhe

Trupi i njeriut

Grup autorësh BOT0261

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri "Trupi i njeriut" është pjesë e koleksionit "Zbulimet e para"

Më shumë detaje

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928002242

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër


Për një fëmijë të vogël, trupi është një "makinë" paksa e ngatërruar.

Ky libër do ta ndihmojë të nisë zbulimin e tij.

Falë tekstit të shkurtër dhe të kapshëm, fotografive dhe ilustrimeve zbavitëse, është i përkryer për një qasje të parë drejt trupit njerëzor.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe37
ISBN9789928002242
Titulli origjinalBota Shqiptare
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri