Cmim i reduktuar! Xhim kopsa dhe Lukas – makinisti Shiko më të madhe

Xhim kopsa dhe Lukas – makinisti

Michael Ende BD0050

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër do të gjeni aventurat e këndshme të Xhim kopsës dhe Lukas makinistit me gjigandë të rremë, gjysëmkuçedrat dhe shumë qenie të tjera të jashtëzakonshme.

872 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dudaj
ISBN978-99927-50-98-7

720 Lekë

-10%

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe234
ISBN978-99927-50-98-7
V. Bot2004
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiSokol Mici