Inteligjenca emocionale 2.0 Shiko më të madhe

Inteligjenca emocionale 2.0

Travis Bradberry, Jean Greaves A-000199

Libër i ri

Ky libër nuk është më në stok

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Minerva
ISBN9789928265401

1 200 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

"Një lexim i shpejtë me anekdota tërheqëse dhe një kontekst i mirë përmes së cilit të kuptoni dhe të përmirësoni rezultatin tuaj". —NEWSWEEK

"Strategjitë që vlejnë të lexohen e që përmirësojnë aftësitë e
inteligjencës emocionale, e bëjnë këtë librin tonë udhëzues të javës.
Është mirë të dish se koeficienti mesatar i inteligjencës nuk e kufizon
një individ që të ketë performancë mesatare. Dhe kush mund t'i rezistojë
një pyetësori online me rezultate të menjëhershme"? —NEWSDAY

"Anketimet e mbi 500,000 njerëzve mbi rolin e emocioneve në
përditshmëri, u kanë dhënë mundësinë autorëve ta përmirësojnë vlerësimin
e inteligjencës emocionale duke e kthyer në një pyetësor me 28 pyetje që
mund të përfundohet brenda shtatë minutash". —THE WASHINGTON POST

"Inteligjenca emocionale është një aftësi jashtëzakonisht e rëndësishme
për suksesin personal dhe atë profesional. Ky libër është i shkëlqyer
dhe mësimet e përfshira janë të avancuara. E rekomandoj me bindje të
plotë". —KEN BLANCHARD, BASHKAUTOR, NJË MINUTË MENAXHER

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe228
ISBN9789928265401
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
Përmasat140 x 210 x 18 mm
PërkthyesiBledar Kurti