I ri Enveriada Shiko më të madhe

Enveriada

Alfred Peza A-006257

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një roman që i bën autopsinë sistemit komunist, duke zbërthyer kodin e hipokrizisë së pushtetit dhe manipulimit të mendjeve të thjeshta njerëzore!

Më shumë detaje

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

UET Press
ISBN9789928320384

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Në pranverën e vitit 1985, kur vizitoi për herë të parë "Syrin e Shqiponjës", Udhëheqësi i Ri kuptoi pse Paraardhësi ishte i pazëvendësueshëm.

Qendra Sekrete në Tiranë, pasi krijoi planetin e ri që komandohej nga Zoti Ateist, duhej t'i shtronte rrugën "përjetësisë" së pushtetit.

Një operacion i pashembullt, ku historia me e jashtëzakonshme e dashurisë, bëhet kurban për dosjen e krimit më enigmatik në historinë e Shqipërisë.

Të dhëna

Lloji i botimitMe kapak te holle
Faqe312
ISBN9789928320384
Viti i Botimit2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
RomanSagë&Histori