I ri Rrotat rrotulluese – Zjarrfikeset Shiko më të madhe

Rrotat rrotulluese – Zjarrfikeset

Grup autorësh A-005921

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Ka rënë zjarr! Zjarrfikësit po vijnë ta fikin! Hipin në zjarrfikëse dhe, si një skuadër trime, nisen në misionin e guximshëm!

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Bota Shqiptare
ISBN9789928004109

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Libra të tjerë të serisë

Të dhëna

Lloji i botimitHard Cover
Faqe8
ISBN9789928004109
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha0-3 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë