Më mençur, më shpejt, më mirë Shiko më të madhe

Me mencur, me shpejt, me mire

Charles Duhigg A-003624

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Sekretet për të qenë të frytshëm në jetë dhe në biznes.

Nga autori i bestselleri- it te New York Times "Fuqia e shprehisë".

18 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA

1 400 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Titulli origjinalPema - Buzuku
V. Bot2016
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri