I ri Shkolla enjebrireshave - Ariana dhe peshperitesi Shiko më të madhe

Shkolla e njebrireshave - Ariana dhe peshperitesi

Julie Sykes A-005940

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Arianës i pëlqen ta kalojë kohën te stallat e Shkollës së Njëbrirëshave dhe të kujdeset për njëbrirëshin e saj të bukur, Pëshpëritësin. Ajo shpreson që ndryshimet ndërmjet tyre të mos i pengojnë që të lidhen! Kafshët po e braktisin pyllin dhe të gjithë janë të shqetësuar. Ariana dhe Pëshpëritësi duhet të tregohen të guximshëm për t’i mbrojtur shokët e për t’i kthyer kafshët shëndoshë në shtëpi...

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272485

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe108
ISBN9789928272485
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë