I ri Shkolla e njebrireshave - Freja dhe mjalti Shiko më të madhe

Shkolla e njebrireshave - Freja dhe mjalti

Julie Sykes A-005939

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Freja dhe Mjalti po shijojnë aventurat në Shkollën e Njëbrirëshave. Freja është e shkëlqyer për të shpikur gjëra, kurse Mjaltit i pëlqen të eksplorojë. Në shkollë po ndodhin gjëra të çuditshme. Kur Freja dhe Mjalti zbulojnë papritur një tunel të fshehtë dhe vendosin të hetojnë rreth tij, u duhet të përdorin të gjithë zotësinë e tyre për t’u kthyer shëndoshë e mirë...

502 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272508

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe108
ISBN9789928272508
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7-13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë