I ri Shkolla enjebrireshave - Matilda dhe perla Shiko më të madhe

Shkolla e njebrireshave - Matilda dhe perla

Julie Sykes A-005938

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Matilda dhe Perla po ia kalojnë shumë bukur në Shkollën e Njëbrirëshave. Të dyja kanë shumë fantazi dhe janë më të mirat për të treguar histori. Janë partnere të përsosura! Gjatë një kampingu në pyll, Matilda, Perla dhe shoqet e tyre zbulojnë që pema më e lashtë e ishullit po e humbet magjinë e vet. Ato janë të bindura se dikush është shkaktar, por duhet ta gjejnë sa më parë, që ta ndalojnë!

501 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272478

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe108
ISBN9789928272478
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë