I ri Shkolla enjebrireshave - Roza dhe kristali Shiko më të madhe

Shkolla e njebrireshave - Roza dhe kristali

Julie Sykes A-005937

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Roza fluturon nga gëzimi që do të fillojë të ndjekë Shkollën e Njëbrirëshave. Nuk i pritet sa të nisë një aventurë të madhe me njëbrirëshin e saj fantastik, Kristalin! Kur harta magjike ndalon së funksionuari, Roza është e bindur që zgjidhja gjendet te një udhëtim i fshehtë për në Shpellën Rrezatuese. Por, për ta gjetur atë, ajo dhe Kristali duhet të mësojnë si të punojnë së bashku... dhe sa më shpejt!

500 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Ideart
ISBN9789928272515

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe108
ISBN9789928272515
V. Bot2020
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmosha7 - 13 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë