I ri Metamorfoza dhe tregime te tjera Shiko më të madhe

Metamorfoza dhe tregime te tjera

Franz Kafka A-003615

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë libër është përfshirë novela “Metamorfoza”, një nga kryeveprat e këtij autori, por edhe të letërsisë së shekullit të XX dhe disa nga tregimet e tjera

2 Artikuj

Kujdes! Libri i fundit në stok!

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

PEMA

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe120
V. Bot2017
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiUrim Nerguti
RomanPsikologjik