Jo cfare thua, por cfare ben Shiko më të madhe

Jo cfare thua, por cfare ben

Laurence Haughton UP0041

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Është një udhëzues i domosdoshëm menaxhimi, për të bërë të mundur që strategjitë afatgjata dhe synimet e përditshme që caktojnë kompanitë, të realizohen në mënyrë të suksesshme. "I menduar dhe i realizuar në mënyrë të shkëlqyer... duhet ta lexoni patjetër... çdo faqe është e mbushur me ide të JASHTËZAKONSHME!"

1 Artikull

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet MAX
ISBN978 99943 37 50 5

800 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe400
ISBN978 99943 37 50 5
Titulli origjinalBotimet MAX
V. Bot2006
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveParë
Përmasat20x13
PërkthyesiFlorenc Mene