I ri Balade per tim ate dhe per vete Shiko më të madhe

Balade per tim ate dhe per vete

Dritëro Agolli A-000768

Libër i ri

998 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Dritero
ISBN9789992734872

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe200
ISBN9789992734872
RedaktoriSadije Agolli
V. Bot2021
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim