I ri Efekti shumefishues Shiko më të madhe

Efekti shumefishues

Darren Hardy A-006504

Libër i ri

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Koliqi
ISBN9789951814058

1 000 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Më tepër

REVIEW

" Nje thesar idesh për te arritur suksesin më të madh nga sa e keni menduar ndonjehere te ishte e mundur"- Brian Tracy

"Një formulë e shkëlqyer për të pasur një jetë te jashtëzakonshme. Lexojeni, dhe më e rëndësishmja, veproni mbështetur ne çfarë lexoni! - Jack Canfield

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe198
ISBN9789951814058
Titulli origjinalThe compound effect
RedaktoriArbereshe Dalipi
V. Bot2020
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiElvi Sidheri