Novela,Vëll. 2 Shiko më të madhe

Novela,Vell. 2

Stefan Cvajg LG0009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Në këtë vëllim përfshihen novelat: "E fshehta përvëluese", "Dashuria e guvernantes dhe dy vogëlushët", "Pështjellim ndjenjash", "Vrapuesi i Amokut", "Nata fantastike", "Antoni", "Marshimi", "Ylli sipër pyllit", "Anvers" dhe "Dashuria e Erikës".

495 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

ISBN9789992743689

1 300 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Faqe816
ISBN9789992743689
Titulli origjinalArgeta LMG
V. Bot2014
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveI parë
PërkthyesiAfrim Koçi, Oriana Tamburi, Jonida Bishqemi, Leonard Mero, Nikolla Pire