Ivani unik dhe i pashoq Shiko më të madhe

Ivani unik dhe i pashoq

Katherine Applegate BDR039

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Një libër inteligjent, i guximshëm dhe i shkruar bukur. Thjesht fare, ky rrëfim të ndryshon jetën.

Më shumë detaje

49 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botimet Dritan
Fletët314
ISBN9789995621896

800 Lekë

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Unë jam Ivani. Jam gorillë. Nuk është aq e thjeshtë sa duket... Duke inkurajuar Ivanin dhe miqtë e tij, ne inkurajojmë njerëzimin dhe mundësitë tona. Lexojeni këtë. Gary D. Schmidt, autori i nderuar me medaljen Neëbery për LUFTËRAT E SË MËRKURËS Ky rrëfim i bukur, në emër të jetës do të fluturojë si shigjetë nga zemra e Ivanit në tuajën. Kathi Appelt, autore e nderuar me medaljen Neëbery për PËRFUND. Një libër inteligjent, i guximshëm dhe i shkruar bukur. Thjesht fare, ky rrëfim të ndryshon jetën. Patricia MacLachlan, medaliste e Neëbery-it për SARAH, E THJESHTË DHE E GJATË

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët314
ISBN9789995621896
V. Bot2013
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
Numri i botimeveI parë