I ri Mendo dhe pasurohu – Pema Shiko më të madhe

Mendo dhe pasurohu - Koliqi

Napoleon Hill A-006501

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Libri më i shitur në histori nga fusha e psikologjisë dhe biznesit – vjen te lexuesi shqiptar i rishikuar dhe përditësuar për shekullin XXI.

Më shumë detaje

5 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Botime Koliqi
ISBN9789951814041

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

“Në secilin kapitull të këtij libri është përmendur fshehtësia e krijimit të fitimeve financiare, e cila iu ka dhënë pasuri mbi pesëqind njerëzve jashtëzakonisht të begatshëm, të cilët i kam analizuar me vëmendje gjatë një periudhe të gjatë me vite.” – Napoleon Hill

Botimi që keni në duar dallon nga botimet e mëparshme për faktin se është i plotësuar me shembujt e disa prej njerëzve më të suksesshëm të epokës sonë, të cilët e njohin dhe e përdorin sekretin që Napoleon Hill e kishte gjetur te emra si Thomas Edison, Henry Ford, Theodore Roosevelt, John D. Rockefeller, Mahathma Gandhi etj. Në këtë botim ndërkaq janë dhënë edhe shembujt e Bill Gates, Steven Spielberg, Arnold Schwarzenegger, Martin Luther King, Michael Jordan, Howard Schultz, Ray Kroc, Mary Kay Ash, Sir John Templeton, Herb Kelleher, Fred Smith, Bruce Lee e shumë emra të tjerë...

Të dhëna

Lloji i botimitPaper back
Faqe223
ISBN9789951814041
Titulli origjinalThink and grow rich
RedaktoriElvi Sidheri
V. Bot2020
VendodhjaPrishtinë
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 14 vjeç
StatusiI ri
Numri i botimeveRibotim
PërkthyesiArben Shala