Si të shëroheni nga depresioni Shiko më të madhe

Si të shëroheni nga depresioni

Grup autorësh BT0009

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Duhet ta lexoni dhe rilexoni këtë libër, t'i zbatoni këto metoda shkencore dhe do të jeni dëshmitarë se do të rilindni, do të transformoheni.

Më shumë detaje

50 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

TITANIK
Fletët163

700 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Brenda jush ekziston Prania shëruese që kuron çdo lloj sëmundjeje. Për t'u shfrytëzuar Prania shëruese, duhet ta njohësh jetën, ligjet misterioze të jetës, apo të universit, që e quajmë Zot dhe mënyrën me të cilën vepron Ai. Nëse i studioni mirë këto, do të dini ti përdorni dhe t'i tërhiqni për të mirën tuaj në shëndet, lumturi dhe në pasuri. Sepse çdo njeri është magnet që tërheq prej universit atë që dëshiron, mendon dhe lutet. Diku thellë në brendi të njeriut pushon fuqia shëruese, e aftë që të gjitha funksionet trupore dhe shqisat e shrregulluara t'i kthejë në gjendje normale. Kjo fuqi e mrekullueshme në kushte të caktuara mund të thirret dhe me tu paraqitur ajo, të gjitha vuajtjet trupore e shpirtërore zhduken. "Prandaj po ju them: çka do që të kërkoni me uratë, besoni se e morët, e do ta fitoni me siguri". (Marku, 11:24) Brenda teje ke një thesar? Ai ndodhet tek cilësitë e tua unikale dhe te zjarri i shpirtit tuaj. Nga mosnjohja e ligjeve misterioze të universit, të cilat mistikët i kanë njohur qysh në kohët e lashta, vetëm një pjesë e vogël e njerëzve që jetojnë në këtë planet zbulojnë dhe përmbushin potencialin e tyre të vërtetë. Ti ke brenda vetes energji, që po ta përdorësh mund të kthjellësh dhe të bësh mrekulli në jetë.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët163
Titulli origjinalTitanic
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiAli Mehmetaj