Dhurata Shiko më të madhe

Dhurata

Spencer Johnson BEL0055

Libër i ri

Përshkrim i shkurtër

Dhurata që ju bën të lumtur dhe të sukseshëm në punë dhe në jetë.

Më shumë detaje

45 Artikuj

Detaje të librit

Shtëpia Botuese

Elta Bs
Fletët90

500 Lekë

Shto në listën e librave që dua

Porosit me një klik

Share

30 libra të tjerë nga e njëjta kategori:

Më tepër

Rrëfimet e Dr Spencer Johnsonit gjatë tërë kohës janë të vërteta të thjeshta që kanë ndryshushuar punët dhe jetët e miliona lexuesve përgjatë botës.

Ky libër është një inspirim dhe udhërrëfyes praktik në këtë kohë të pasigurt.

Të dhëna

Lloji i botimitHard Copy
Fletët90
Titulli origjinalElta BS
V. Bot2009
VendodhjaTirane
GjuhaShqip
Tipi i publikimitLibër
Grupmoshambi 18 vjeç
StatusiI ri
PërkthyesiAli Mehmetaj